filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Japońska Akademia Filmowa
2018
http://www.japan-academy-prize.jp/
Japońska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
2 marca
Ryuu Masayuki
Najlepszy film
wygrane
Sando-me no Satsujin
(2017)
Prawnik oraz oskarżony mężczyzna próbują dociec prawdy w sprawie morderstwa dyrektora fabryki.
nominacje
Hana Ikusa
(2017)
Kimi no Suizō wo Tabetai
(2017)
Namiya Zakkaten no Kiseki
(2017)
Sekigahara
(2017)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Yû Aoi]
Yû Aoi
jako Towako Kitahara w filmie
Bezimienne ptaki
(2017)
nominacje
Tao Tsuchiya
8 Nen Goshi no Hanayome
(2017)
Yui Aragaki
Mikst
(2017)
Yuriko Yoshitaka
Yurigokoro
(2017)
Masami Nagasawa
Zanim znikniemy
(2017)
Najlepszy aktor
wygrane
[Masaki Suda]
Masaki Suda
jako Shinji w filmie
Ah, Kōya
(2017)
nominacje
Takeru Satoh
8 Nen Goshi no Hanayome
(2017)
Jun'ichi Okada
Sekigahara
(2017)
Yô Ôizumi
Tantei wa Bar ni Iru 3
(2017)
Tatsuya Fujiwara
Wyznania mordercy
(2017)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Suzu Hirose]
Suzu Hirose
jako Sakie Yamanaka w filmie
Sando-me no Satsujin
(2017)
nominacje
Hiroko Yakushimaru
8 Nen Goshi no Hanayome
(2017)
Yui Natsukawa
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Machiko Ono
Namiya Zakkaten no Kiseki
(2017)
Keiko Kitagawa
Tantei wa Bar ni Iru 3
(2017)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Kōji Yakusho]
Kōji Yakusho
jako Misumi w filmie
Sando-me no Satsujin
(2017)
nominacje
Masahiko Nishimura
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Nijirô Murakami
Mukoku
(2017)
Toshiyuki Nishida
Namiya Zakkaten no Kiseki
(2017)
Kōji Yakusho
Sekigahara
(2017)
Ryûhei Matsuda
Tantei wa Bar ni Iru 3
(2017)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Hirokazu Koreeda]
Hirokazu Koreeda
Sando-me no Satsujin
(2017)
nominacje
Tetsuo Shinohara
Hana Ikusa
(2017)
Ryuichi Hiroki
Namiya Zakkaten no Kiseki
(2017)
Masato Harada
Sekigahara
(2017)
Kiyoshi Kurosawa
Zanim znikniemy
(2017)
Najlepszy film animowany
wygrane
Yoru wa Mijikashi Aruke yo Otome
(2017)
nominacje
Hirune Hime: Shiranai Watashi no Monogatari
(2017)
Mary i kwiat czarownicy
(2017)
Meitantei Conan: Karakurenai no Love Letter
(2017)
Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka?
(2017)
Najlepsza muzyka
wygrane
Koniec wściekłości
(2017)
Keiichi Suzuki
nominacje
8 Nen Goshi no Hanayome
(2017)
Takatsugu Muramatsu
Kiseki: Ano Hi no Sobito
(2017)
Jin
Sando-me no Satsujin
(2017)
Ludovico Einaudi
Sekigahara
(2017)
Harumi Fuki
Najlepsza scenografia
wygrane
Hana Ikusa
(2017)
Tomoko Kurata
nominacje
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Tomoko Kurata
,
Hisayuki Kobayashi
Namiya Zakkaten no Kiseki
(2017)
Tomoyuki Maruo
,
Rihito Nakagawa
Przeznaczenie
(2017)
Anri Jôjô
Sekigahara
(2017)
Tetsuo Harada
Najlepsze oświetlenie
wygrane
Sekigahara
(2017)
Takaaki Miyanishi
nominacje
Hana Ikusa
(2017)
Tatsuya Osada
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Kôichi Watanabe (I)
Przeznaczenie
(2017)
Nariyuki Ueda
Sando-me no Satsujin
(2017)
Norikiyo Fujii
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Sekigahara
(2017)
Takahide Shibanushi
nominacje
Hana Ikusa
(2017)
Tokushô Kikumura
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Masashi Chikamori
Przeznaczenie
(2017)
Kôzô Shibasaki
Sando-me no Satsujin
(2017)
Mikiya Takimoto
Najlepszy debiutant
nominacje
Ayami Nakajô
Cheer☆Dan: Joshi Kousei ga Cheer Dance de Zenbei Seiha Shichatta Honto no Hanashi
(2017)
Minami Hamabe
Kimi no Suizō wo Tabetai
(2017)
Takumi Kitamura
Kimi no Suizō wo Tabetai
(2017)
Ryoma Takeuchi
Teiichi no Kuni
(2017)
Najlepszy dźwięk
wygrane
Sekigahara
(2017)
Masato Yano
nominacje
Hana Ikusa
(2017)
Satoshi Ozaki
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Kazumi Kishida
Koniec wściekłości
(2017)
Yoshifumi Kureishi
Sando-me no Satsujin
(2017)
Kazuhiko Tomita
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
La La Land
(2016)
Los Angeles. Pianista jazzowy zakochuje się w początkującej aktorce.
nominacje
Dunkierka
(2017)
Piękna i Bestia
(2017)
Sama przeciw wszystkim
(2016)
Ukryte działania
(2016)
Najlepszy montaż
wygrane
Sando-me no Satsujin
(2017)
Hirokazu Koreeda
Prawnik oraz oskarżony mężczyzna próbują dociec prawdy w sprawie morderstwa dyrektora fabryki.
nominacje
Hana Ikusa
(2017)
Hirohide Abe
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Iwao Ishii
Koniec wściekłości
(2017)
Yoshinori Ohta
,
Takeshi Kitano
Sekigahara
(2017)
Masato Harada
Najlepszy scenariusz
wygrane
Sando-me no Satsujin
(2017)
Hirokazu Koreeda
Prawnik oraz oskarżony mężczyzna próbują dociec prawdy w sprawie morderstwa dyrektora fabryki.
nominacje
Hana Ikusa
(2017)
Yoshiko Morishita
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(2017)
Yôji Yamada
,
Emiko Hiramatsu
Kimi no Suizō wo Tabetai
(2017)
Tomoko Yoshida
Namiya Zakkaten no Kiseki
(2017)
Hiroshi Saitô
Wyróżnieni w roku 2018
Sando-me no Satsujin
(
6/10
)
Sekigahara
(
3/10
)
Hana Ikusa
(
1/8
)
Koniec wściekłości
(
1/3
)
La La Land
(
1/1
)
Ah, Kōya
(
1/1
)
Yoru wa Mijikashi Aruke yo Otome
(
1/1
)
Bezimienne ptaki
(
1/1
)
Kazoku wa Tsuraiyo 2
(
0/8
)
Namiya Zakkaten no Kiseki
(
0/6
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.